restaurace
Tlustá koala
Senovážná ul. 8
Praha 1
tel. 222 245 401

V naší restauraci máte na výběr z těchto českých a světových značek:


Staropramen 10° a 12°
Tradiční české pivo vařené už od r. 1869, vyráběné ve Smíchovském pivovaru. Staropramen Světlý byl v roce 2002 třikrát vyhlášen desítkou roku
Staropramen černé
Tmavé pivo s výjimečně lahodnou chutí, o kterém se hovoří s uznáním. Staropramen Černý se vyznačuje konejšivě plnou nasládlou karamelovou příchutí s hebkou hořkostí.
Staropramen Granát
Při vaření se vychází z původní receptury z roku 1884, kdy se míchájí světlé a speciální slady. To dodává ležáku jeho typickou granátovou barvu, jemně hořkou chuť a plnou karamelovou vůni.
Velvet 10°
je spodně kvašené pivo s obsahem alkoholu 5,3 %, s výrazným vizuálním a chuťovým charakterem, jehož vznik byl inspirován tradiční anglickou recepturou
Kelt
Magicky černé pivo je charakteristické hustou pěnou, výrazně nahořklou chutí a nezapomenutelným suchým dozvukem praženého ječmene. Inspirováno legendární keltskou recepturou
Hoegaarden
Při vaření prochází pivo Hoeagarden výjmečným a velmi komplexním procesem kvašení. V první fázi prochází horním kvašením, ve druhé se necháva dokvasit již v lahvi.
Strongbow
Velmi známý a silný anglický "cider". Řádně vychlazený Vám Strongbow přináší silnou a plnou osvěžující chuť.

Foster’s
Australské pivo Foster`s charakterizuje nezaměnitelná chuť sladu na horním patře splývající s delikátním řízem. Spolu s čistým chmelovým dozvukem tvoří unikátní rovnováhu chutí.
Beamish
Typický Irský stout s dvousetletou tradicí, uznávaný pro svou nahořklou smetanovou chuť. Podává se vychlazený na 5-7° C.
Stella Artois
Toto velmi známé Belgické pivo je konzumenty rozpoznáváno svou výjmečností ve své kategorii. Je považováno za pivo s nekompromisní kvalitou váženou mezi odborníky.